سوالات متداول

مدیریت مطب و افزایش مراجعین از طریق به کارگیری روش های دیجیتال و اینترنتی که انجام آنها به عهده ی تیم پشتیبانی مدسک خواهد بود. 

تیم پشتیبانی مدسک از صفر تا صد خدمات مورد نظر پزشکان را مدیریت خواهد کرد. از جمله طراحی و تولید محتوای سایت، ایجاد بانک اطلاعاتی بیماران، مدیریت مطب و …. .

 

پزشک با انتخاب پکیج مورد نظر خود می تواند خدماتی که به آنها نیازمند است را دریافت نماید.

بله. پکیج سفارشی با توجه به درخواست پزشک قابل تهیه می باشد.

هم آری هم خیر! برای پزشکانی که دارای منشی شخصی هستند مدسک می تواند فرایندهای انجام شده توسط منشی را تسهیل و سازماندهی نماید و همچنین طیف گسترده تری از خدمات را به آن اضافه کند. برای پزشکانی که فاقد منشی شخصی هستند مدسک می تواند کلیه ی خدمات یک منشی کارآمد را به آنان ارائه کند.

خیر. از طریق سایت و اپلیکیشن اختصاصی پزشک، بیماران می توانند از سراسر کشور بصورت آنلاین مورد معالجه قرار گیرند. همچنین، در صورت شخصی سازی امکان ویزیت آنلاین و یا حضوری از بیماران خارجی نیز وجود دارد. 

در این زمینه کارشناسان ما بصورت تلفنی و حضوری در خدمت پزشکان محترم هستند تا مناسب ترین خدمات را از پکیج دیجیتال مدسک به آنان پیشنهاد دهند.

پکیج تبلیغات پزشکی در مدسک به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی قابل پیاده سازی است. تبلیغات دیجیتال شامل گستره ای از ابزار های دیجیتال مارکتینگ و تکنیک های بهینه سازی در تولید محتوای وبسایت و شبکه های مجازی می باشد. تبلیغات فیزیکی هم شامل بروشور و کاتالوگ، بیلبورد و کارت ویزیت اختصاصی می شود.